Diğer Yazılar

Yemek Anne ile Tanışın

Yemek Anne

Yemek Anne Hakkında Okudukça Ağzınızın Sulanacağı Bir Yazı…

<em>Yemek Anne Nedir? Yemek Anne bir Instagram ve Facebook hesabıdır. Bu yazı da Yemek Anne hakkında bilgi edinecek ve nasıl sipariş verebileceğimizi öğreneceğiz.

Sosyal medya mecralarının gelişmesi ile birlikte bu mecralar üzerinden iş modelleri de gelişmeye ve yaygınlaşmaya başladı. Özellikle Facebook ve Instagram üzerinden iş yapan girişimci sayısı takdire değer. Ülkemizde bu tip girişimler henüz yeteri kadar değer görmüyor. İnternet penetrasyonunun bu kadar yüksek olduğu ülkemizde internetten alışverişe bu derece soğuk bakılması oldukça şaşırtıcı. Ancak günden güne artan bir grafik ile online ticarete bakış açısı değişiyor.

Bu yazıda size Facebook ve Instagram üzerinden büyümeyi hedefleyen çok önemli bir girişimden bahsedeceğim. Aslında ismi girişim ile ilgili her şeyi özetliyor gibi; “Yemek Anne”

30 Yaşında Mutfak Delisi İki Yakın Arkadaş…

Yemek Annenin başında 30 yaşında mutfak delisi biri erkek biri kız annesi iki yakın arkadaş bulunuyor. Bu yetenekli iki arkadaş benim de arkadaşlarım. İkisi de mutfak konusunda farklı yetkinliklere sahip. Kafa kafaya verip bu iki tarzı hobi olmaktan çıkartıp güzel bir iş modeline dönüştürmeyi amaçlamışlar. Yemekanne’ye Instagram ve Facebook hesapları üzerinden ulaşıp siparişlerinizi gönül rahatlığıyla iletebiliyorsunuz. Konseptin içerisinde pasta, kurabiye, kısır ve mercimek köftesi gibi ikramlıklar ve klasik zeytinyağlılar ve mezeler var.

Yemek Anne

 

İnsanın yazıyı yazarken ve fotoğraflara bakarken bile ağzı sulanmıyor değil. İki arkadaş da daha önce lokanta işletmeciliği yaparak tecrübe kazandılar. Ancak anne olunca bir süre ara vermek durumunda kaldılar. Şimdi bu işletmecilik tecrübesini online dünyaya taşımaya karar verdiler. Prensip olarak evde kendi tüketmedikleri, çocuklarına yedirmedikleri hiçbir ürünü yemekanne mutfağına sokmuyorlar.

Yemek Anne

Amaçları özel günlerimize değer katarak hayatımıza girmek olan bu iki yetenekli insanı tebrik ediyor ve girişimin büyümesini diliyorum.

Instagram: https://www.instagram.com/yemekanne/

Facebook: https://www.facebook.com/yemekanne

Yemek Anne

Yemek anne hakkında daha fazla bilgi alabilmek için iletişim sayfasından ya da mehmetortac@gmail.com adresinden bana da ulaşabilirsiniz. Ben ilgili kişilere gerekli yönlendirmeyi yaparım. İlk fırsatta ben de bu lezzetli yemekler ve tatlılardan tatma fırsatını yakalayacağım.

Yazar hakkında

Mehmet Ortaç

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi Executive MBA mezunu. Dijital Pazarlama Uzmanı. İstanbul'da yaşayan bir İzmirli. Göztepeli.

Yorum yaz