Dijital Pazarlama Pazarlama

En İyi Türkçe Pazarlama Blogları

<h1><strong>En İyi Pazarlama Blogları

Pazarlama dediğimiz zaman hiç şüphesiz trendleri, gelişmeleri ve gündemi takip etme zorunluluğu gerekiyor. Özellikle dijital pazarlama alanında ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışanların güncel bilgiyi yakından takip etmesi neredeyse bir zorunluluk. Bir taraftan da dijital dünyanın bu kadar gelişmesi sonucunda bilgiye ulaşmak son derece kolaylaştı. Bu konuda ülkemizde de çok gelişmiş kaynaklar söz konusu. Pazarlama alanında yazılan pazarlama blogları bu konuda katkı sağlıyor. Fakat bu bloglar yok çok dağınık ya da parça parça listeler içerisinde yer alıyor. Tek bir liste olması ve bu listenin takip edilmesi birçok pazarlamacının işini kolaylaştıracaktır. Ben kendim için hazırladığım en iyi Türkçe pazarlama blogları listesini aşağıda paylaşıyorum. Bunun içerisinde genel olarak pazarlama blogları var. Fakat özellikle dijital pazarlama alanına odaklanan dijital pazarlama blogları da bulabileceksiniz.

En İyi Türkçe Pazarlama Blogları

Bu listede unuttuğum bloglar olabilir. Ya da benim henüz farkında olmadığım, harika içerik kaynakları mevcuttur. Lütfen kendi blog sayfanız ya da takip ettiğiniz blog sayfanız var ise yorum bölümünden benimle paylaşın. En kısa sürede listeye ekleyeceğim.

Yazar hakkında

Mehmet Ortaç

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi Executive MBA mezunu. Dijital Pazarlama Uzmanı. İstanbul'da yaşayan bir İzmirli. Göztepeli.

2 Yorumlar

Yorum yaz